УкрEng
Задати питання office@ecg.in.ua
Віримо та підтримуємо ЗСУ
+38 (061) 222-30-70
Віримо та підтримуємо ЗСУ
office@ecg.in.ua +38 (061) 222-30-70

Дріт

Виробництво мідного дроту

У процесі волочіння дроту використовуються філь’єри зі штучних алмазів, що мають велику стійкість, що дозволяє отримати стабільний розмір дроту по довжині.

Потім дріт проходить через піч відпалу наскрізь, там відбувається його нагрів за рахунок подачі струму, відповідного діаметру та швидке охолодження в середовищі перегрітої пари. Використання електротермічного безперервного відпалу дозволяє отримати стабільні механічні характеристики дроту по довжині.

Після печі м’який дріт проходить крізь охолоджені філь’єри та в сухому вигляді надходить до приймальних пристроїв. При намотуванні у контейнери використовується «пелюстковий» метод розкладання, що виключає заплутування дроту під час розмотування при подальшій переробці.

Дріт виготовляється згідно з технічними умовами ТУ У 27.4-13614181-003-2001, вимоги яких відповідають DIN 46431 “Runddrahte aus Kupfer fur die Elertrotechnik”.

Переваги такого виробництва дроту полягають:

  • у використанні алмазних філь’єр, розрахованих на довгий термін експлуатації, що забезпечує стабільний діаметр дроту по всій довжині;
  • у використанні відпалу наскрізь що дозволяє мати стабільні механічні показники по всій довжині;
  • пелюсткове укладання дроту в контейнери дозволяє виключити заплутування витків у процесі подальшої переробки.

Виробництво тонкого мідного дроту

Сировиною для виробництва тонкого мідного дроту є дріт власного виробництва, вироблений із безкисневої катанки.

Основні операції:

  • волочіння на лінії тонкого волочіння.

Волочіння тонкого дроту проводиться на багатонитковій волочильній лінії з поєднаним відпалом.

У процесі волочіння дроту використовуються алмазні філь’єри: діаметром більше 0,5 мм зі штучних алмазів, діаметром 0,5 мм та менше з натуральних алмазів. За рахунок великої стійкості філь’єр, виготовлений дріт має стабільний розмір по довжині.

Потім дріт надходить в піч безперервного відпалу, нагрівається електричним струмом в середовищі перегрітої пари, надходить до 2 приймальних пристроїв та намотується на металеві катушки з діаметром щоки 630 мм.

На кожну катушку може бути намотано від 6 до 16 дротів діаметром від 0,198 до 0,57 мм.

Інші напрямки виробництва